Recepten
Recepten
Recepten

Recepten

Omelet van Zalm en rucola

Deel:
min
approx
toevoegen aan favorieten
add to planner
BEOORDEL DIT RECEPT:

Gemiddelde beoordeling: 0/5 van 0 beoordelingen

Nutrition
INGREDIËNTEN
1 blikje John West MSC Rode Zalm (213 g)
2 eieren
1 el plantaardige olie
2 el fijngesneden ui
1 tomaat
1 el (vloeibare) boter of margarine
50 g rucola
toast met boter of margarine
Stap 1
Lek de zalm uit en trek de zalm los in grove stukken (eventueel vel en graten verwijderen). Klop de eieren kort los en bestrooi met zout en peper. Snijd de ui fijn en de tomaat in stukjes.
Stap 2
Verhit een koekenpan met dikke bodem of anti-aanbakpan op laag vuur met de olie en bak de ui en tomaat 5 min. zachtjes, af en toe omscheppend.
Stap 3
Draai het vuur hoger, voeg de boter toe, laat smelten en voeg dan het eimengsel toe. Bak de omelet nog net niet gaar.
Stap 4
Verdeel de zalm erover en bak ca. 1 min. Klap de zijkanten over elkaar en laat op een voorverwarmd bord glijden. Garneer met de rucola en serveer met toast en boter.

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen.

EXPERTs TIP
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed vulputate massa elit. Donec laoreet aliquet sodales. Phasellus at arcu tortor. Aenean accumsan, felis ac mattis dictum, nunc ex dignissim magna, aliquam luctus ipsum ante euismod neque.
Vind je dit leuk? Dan vind je dit misschien ook leuk...
LOREM IPSUM
Sandwich met Tonijn en...
Tonijn op een sandwich of toast is heerlijk! De toevoeging
Lees verder
LOREM IPSUM
Soep van Sardines met...
De combinatie met soep, sardientjes en Rouille met geroosterd brood
Lees verder
LOREM IPSUM
Frans Stokbrood Tonijn
voor de lunch of bij de borrel is een stokbrood
Lees verder